poniedziałek, 1 listopada 2010

Emerytowany pedofil !!!!!

Arcybiskupa André Léonarda nie obchodzi tragiczna sytuacja belgijskiego Kościoła związana z licznymi aferami na tle seksualnym. Duchowny uważa, że księża pedofile, którzy są już w podeszłym wieku, nie powinni być karani.
„Czy ofiary naprawdę chcą zobaczyć 85-letniego człowieka na ławie oskarżonych, pod pręgierzem? Winniśmy szacunek wszystkim, przede wszystkim ofiarom, które należy wysłuchać. Ale księża także są ludźmi. Jeżeli księża są już na emeryturze i nie wykonują żadnych obowiązków, to wydaje się nieludzkim dokonywanie na nich swoistej zemsty”.
Idąc tokiem myślenia belgijskiego duchownego, każdy morderca, złodziej czy gwałciciel powinien być bezkarny, o ile jest już na emeryturze...


A DLACZEGO MAJĄ UNIKNĄĆ KARY ??? OTO MENTALNOŚĆ KSIĘŻY KATOLICKICH, POUCZAĆ, MORALIZOWAĆ, GRZMIEĆ Z AMBONY, STRASZYĆ OGNIEM PIEKIELNYM,-ALE NIE SWOICH, ONI JAKO PRZEDSTAWICIELE BOGA NA ZIEMI UWAŻAJĄ, ŻE SĄ PONAD PRAWEM. JA UWAŻAM, ŻE KARAĆ DZIADÓW PRZYKŁADNIE, CHOĆBY NAD GROBEM I UPUBLICZNIĆ DANE TAKIEGO DRANIA , BY NIE ODSZEDŁ W GLORII CHWAŁY I CZCI.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz